Nowy numer 47/2023 Archiwum

Zalicytuj i podaruj święta

Od trzech lat wspierają osoby starsze, ubogie, chore, niepełnosprawne. W tym roku, z powodu ograniczeń związanych z pandemią, brakuje im pieniędzy na zakup produktów żywnościowych, które w świątecznych paczkach trafiały do potrzebujących. Stąd pomysł, by zorganizować wyjątkową licytację.

Stowarzyszenie Miłosierdzia Wincentego św. Wincentego à Paulo działa przy sopockiej parafii Zesłania Ducha Świętego. Trzy razy w tygodniu wydaje obiady dla ponad 100 podopiecznych.

Każdego roku przygotowywano również paczki żywnościowe, dzięki którym wspierane przez ne osoby mogły przygotować kolację wigilijną i świąteczny obiad. 

W tym roku, z powodu ograniczeń związanych z epidemią, działaczom zabrakło pieniędzy na zakup produktów żywnościowych. Nie poddali się jednak i postanowili zorganizować wyjątkową licytację na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego à Paulo pod hasłem: "Podaruj Święta".

Zapewniają, że wśród wystawionych przedmiotów znaleźć można prawdziwe perełki, m.in. przepiękne własnoręcznie wykonane stroiki, a także propozycje niebanalnych prezentów pod choinkę.

Licytować można TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama