Nowy numer 48/2023 Archiwum

Szopki bożonarodzeniowe - konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejsze zdjęcie bożonarodzeniowej szopki. Zachęcamy, by przysyłać do nas fotografie rodzinnych stajenek oraz tych z kościołów naszej archidiecezji.

Tradycja budowania bożonarodzeniowych grot sięga czasów św. Franciszka z Asyżu, który w 1223 r. zapoczątkował ten trwający do dzisiaj zwyczaj. 

Zachęcamy, by podzielić się zdjęciami szopek, tych przygotowanych w domu, a także tych, które stanęły w kościołach parafialnych. Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, aby wziąć udział w naszej akcji. Wystarczy telefon komórkowy.

Prosimy, by fotografie przesyłać na adres: gdansk@gosc.pl. Ważne, aby w opisie lub treści e-maila zamieścić imię i nazwisko autora zdjęcia oraz miejsce, w którym zostało wykonane.

Autorzy najciekawszych - naszym zdaniem - zdjęć zostaną nagrodzeni. Na fotografie czekamy do 28 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu - 29 grudnia.

Uwaga! Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na publikację personaliów autora w podpisie pod fotografią.


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach ("My"), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: rodo@igomedia.pl. Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Państwem (co może wynikać również z formalnie wiążących nas ustaleń i współpracy).

Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów. Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cel. Brak ich podania uniemożliwi realizowanie tego celu.

Przesłanie materiału jest równoznaczne ze zgodą na jego bezpłatne upublicznienie w mediach wydawanych przez Instytut Gość Media.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama