Nowy numer 20/2022 Archiwum

Nowenna w intencji rodzin

W naszej archidiecezji 2 stycznia rozpocznie się nowenna w intencji rodzin. Zachęcamy, by włączyć się w tę modlitewną inicjatywę.

Jako pomoc w prowadzeniu modlitwy we własnych domach została przygotowana specjalna broszurka - "Słowo do Rodzin" arcybiskupa Tadeusza Wojdy.

W jej wstępie metropolita gdański zaznacza, że "zachęceni przesłaniem Roku Rodziny oraz refleksjami papieża Franciszka na ten temat, przygotowaliśmy niniejszą broszurkę, którą chcemy przekazać rodzinom naszej archidiecezji. Zawiera ona myśli z Pisma Świętego na każdy dzień i krótkie medytacje zaczerpnięte z tekstów Ojca Świętego, jak również szczególną intencję modlitwy wstawienniczej za rodzinę".

Arcybiskup podkreśla swą ufność, "że ta broszurka będzie źródłem inspiracji i osobistych przemyśleń oraz konkretnych wskazań w rozwiązywaniu codziennych sytuacji rodzinnych. Wszystkim rodzinom życzę pełnego Bożej obecności Nowego Roku! Zapewniając o pamięci modlitewnej, udzielam Wam pasterskiego błogosławieństwa".

Wydrukowaną broszurkę można otrzymać w swojej parafii, a także znaleźć TUTAJ.

Nowenna zostanie zakończona w niedzielę 9 stycznia na Mszach  św. we wszystkich parafiach naszej archidiecezji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama