Nowy numer 20/2022 Archiwum

Zakopower wystąpi w Gdańsku

Zapraszamy na wyjątkowy koncert świąteczno-noworoczny. W bazylice św. Brygidy w Gdańsku najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki wykona zespół Zakopower. Wstęp wolny.

Świąteczno-noworoczne kolędowanie w gdańskiej bazylice św. Brygidy to już tradycja.

W tym roku, w czwartek 13 stycznia o godz. 18, wystąpi znany i lubiany zespół z Podhala - Zakopower. Podczas koncertu usłyszymy tradycyjne polskie kolędy i pastorałki wykonane z góralską energią.

- Śpiewanie kolęd sprawia wielką przyjemność. Są to piękne melodie, piękne kompozycje, wzruszające teksty - mówi Sebastian Karpiel Bułecka, lider zespołu Zakopower.

Patronat honorowy objęli: abp Tadeusz Wojda, metropolita gdański, oraz NSZZ "Solidarność". Partnerami wydarzenia są: Energa SA, Lotos, Lotto, Port Gdańsk, Port Gdynia.

Wstęp wolny.


Gdański oddział "Gościa Niedzielnego" jest patronem medialnym koncertu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama