Nowy numer 21/2022 Archiwum

Kurs ewangelizacyjny dla małżonków

Wspólnota "Czas dla rodzin", której przyświeca idea ukazywania piękna powołania do chrześcijańskiego życia rodzinnego oraz gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji zapraszają na weekendowy kurs ewangelizacyjny dla małżonków "Tobiasz i Sara".

Odbędzie się on w dniach 11-13 lutego w gimnazjum im. św. Jana de La Salle przy ul. Słowackiego 101 w Gdańsku. Małżonkowie, którzy już brali w nim udział, zapewniają, że może on być początkiem przemiany relacji między mężem i żoną.

Dla Gosi i Andrzeja był to wspaniale spędzony czas, w którym poczuli się jak nowo poślubieni. Magda i Tomek zapewniają, że dzięki kursowi wprowadzili wiele
pozytywnych zmian w swoim małżeństwie. Natomiast Kasi i Bartkowi weekendowe spotkanie pozwoliło zrozumieć współmałżonka.

Na kurs można się zapisać mailowo: budzyl@wp.pl oraz telefonicznie: 665 665 988. W czasie trwania całego kursu organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Koszt spotkania to 260 zł od pary (dodatkowo: 30 zł dziecko powyżej 3 lat). Kwota obejmuję kawiarenkę, obiad i kolację w sobotę oraz opłaty organizacyjne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama