Nowy numer 25/2022 Archiwum

Zaproszenie do nowego projektu - "Miłość nie z tej ziemi"

Ruch Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej zaprasza młode pary na wyjątkowe spotkania. Start na początku marca w kolegiacie pw. Najświętszego Serca Jezusowego w gdańskim Wrzeszczu.

Projekt "Miłość nie z tej ziemi", organizowany przez ruch oazowy, to okazja do budowania prawdziwego, silnego związku. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich zakochanych. Zagadnienia poruszane podczas spotkań dotyczyć będą głębokiej relacji, pracy nad nią, tego, jak wciąż na nowo rozwijać swój związek.

Padną również ważne pytania na temat seksualności - czy czystość ma sens i jak ją zachować. - Chcemy zaprosić młodych ludzi do poszukiwania odpowiedzi na te pytania. Spotkania są przeznaczone dla osób chcących budować głębokie więzi z partnerami teraz i w przyszłości - tłumaczy ks. Andrzej Lojtek, archidiecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie ds. młodzieży.

W spotkaniach wezmą udział zaproszeni goście: psycholog, członkowie Diakonii Życia, osoby przedstawiające świadectwa. Wszystkie cztery wydarzenia odbędą się w gdańskiej kolegiacie pw. Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. ks. Józefa Zator-Przytockiego 3.

Terminy spotkań: 5.03, 12.03, 26.03 i 9.04. Początek o 19.00. - Wstęp na spotkania jest wolny. Zachęcam, żeby wziąć udział w całej edycji, ponieważ niektóre kwestie będą wymagały przemyślenia przez uczestników do kolejnego spotkania - dodaje ks. Lojtek. By wziąć udział w wydarzeniu, należy się zapisać.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama