Adoracja i wykład o Maryi

Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej zaprasza w sobotę 23 kwietnia na wykład pt. "Maryja Niewiasta Słuchająca". Organizatorem spotkania jest inicjatywa SOS Jestem W Ciąży.

Jest to już kolejne wydarzenie zorganizowane przez ekipę SOS Jestem w Ciąży, która działa przy sanktuarium w Gdańsku-Matemblewie. Projekt powstał, aby towarzyszyć kobietom, które z tematem trudnej ciąży zostały same. "Nie będziemy Cię do niczego przekonywać. Chcemy stanąć przy Tobie, wesprzeć Cię i zapewnić pomoc profesjonalistów. Za darmo" - zapewniają pomysłodawcy.

Raz w miesiącu wolontariusze przygotowują spotkanie z udziałem zaproszonego gościa. W marcu był to wykład prof. dr hab. Jędrzeja Antosiewicza, pt. ”Nauka a wiara”.

W sobotę 23 kwietnia organizatorzy zapraszają na kolejną, konferencyjną odsłonę projektu. Rozpoczęcie o godz.10.30 adoracją w kościele. Następnie w sali konferencyjnej odbędzie się wykład franciszkanina o. Piotra Kurka OFM Conv pt. "Maryja Niewiasta Słuchająca". W spotkaniu mogą uczestniczyć wszyscy chętni.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..