Nowy numer 48/2023 Archiwum

Jestem perłą w ręku Pana - zaproszenie na spotkanie kobiet

Chrześcijańskie Przedszkole Montessori "Ptasie Radio" w Rumi zaprasza 7 maja na spotkanie dla kobiet pt. "Jestem perłą w ręku Pana". To kilka godzin sobotniego popołudnia, które będzie można spędzić razem i poczuć, że we wspólnocie jest siła.

Jesteś kobietą, która chce zmienić coś w swoim życiu, szukasz swojej drogi, może szukasz innych kobiet, które czują podobnie, jak ty? Może jesteś kobietą, która ma wolny termin w kalendarzu akurat w tym terminie? Może jesteś kobietą, która czuje pustkę w sercu? A może chcesz podarować sobie te kilka godzin, by zrobić sobie lub innej kobiecie wartościowy prezent? To spotkanie skierowane do każdej kobiety, która chce poczuć powiew świeżości w swoim życiu, bez względu na wiek, wykonywany zawód czy stan cywilny - mówi Katarzyna Łata, dyrektor Chrześcijańskiego Przedszkola Montessori w Rumi, organizator wydarzenia.

- Każdy z nas ma do wypełnienia w życiu jakieś zadanie, misję. Być może czujesz, że stanęłaś w martwym punkcie, że popadasz w rutynę lub to, co robisz, traci sens... Przyjdź, by poczuć, że jesteś perłą w ręku Pana - zachęca K. Łata.

Spotkanie dla kobiet pt. "Jestem perłą w ręku Pana" odbędzie się w sobotę 7 maja w godz. 12-19 w Chrześcijańskim Przedszkolu Montessori "Ptasie Radio" w Rumi przy ul. Świętopełka 92.

W programie:

12.00 - wykład dr Doroty Dźwig
13.30 - "Jesteś obdarowana. Jesteś powołana!"; Panel dyskusyjny Kompas Kariery - Katarzyna Leszczyńska
14.30 - kawa, herbata i ciasto
15.00 - kącik kosmetyczny Jestem Piękna - pielęgnacja ciała, spotkanie z Kamilą Dębiec, kącik wizażu i projektu - Ewa Czupryn
17.00 - ciepły posiłek
18.00 - zakończenie - wspólne uwielbienie

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy. Więcej informacji o spotkaniu TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama