Nowy numer 26/2022 Archiwum

Rekolekcje dla związków niesakramentalnych

Osoby żyjące w związkach niesakramentalnych zaproszone są na rekolekcje, które odbędą się w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Gdańsku. Nauki rozpoczną się w niedzielę 22 maja o godz. 15 Mszą św.

Wierni, którzy żyją w związkach niesakramentalnych będą mieli okazję do wysłuchania nauk, przygotowanych specjalnie dla nich.

Rekolekcje w gdańskim sanktuarium Miłosierdzia Bożego (ul. Gomółki 9) potrwają od 22 do 25 maja. Będzie je głosił ks. Wojciech Langowski, ojciec duchowny Gdańskiego Seminarium Duchownego.

Program rekolekcji przewiduje ich rozpoczęcie w niedzielę 22 maja o godz. 15 – będzie to Msza św. z nauką w tzw. górnym kościele. Natomiast w pozostałe dni rekolekcji, od 23–25 maja (poniedziałek – środa) Msze św z nauką będą odbywały się w dolnym kościele.

W razie pytań organizatorzy proszą o kontakt pod nr tel.: 501 510 655.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama