Nowy numer 08/2024 Archiwum

Wakacje na oazie - ruszyły zapisy

Ruch Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej zaprasza dzieci i młodzież do udziału w rekolekcjach oazowych. To pomysł na letni wypoczynek dla młodych z wszystkich parafii.

Wystartowały już zapisy do wypoczynku grup oazowych, które organizuje archidiecezjalny Ruch Światło-Życie. - Nasza letnia oaza to okazja dla uczestników, by poznać nowych ludzi, dobrze i bezpiecznie się bawić, wyrwać się z codzienności i przede wszystkim pogłębić swoją relację z Bogiem. Tematem tegorocznych spotkań będzie hasło: "Życie w Świetle", nawiązujące do programu naszego Ruchu. Chodzi o to, by w swoim życiu poszukiwać światła Ducha Świętego i formować się we wspólnocie - mówi ks. Andrzej Lojtek, archidiecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie ds. młodzieży.

Do uczestnictwa w większości grup nie jest wymagane żadne wcześniejsze przygotowanie czy zaangażowanie w parafialnej oazie. Organizatorzy zapraszają dzieci od I klasy szkoły podstawowej aż po młodzież studencką z wszystkich parafii archidiecezji. Oazowe rekolekcje odbędą się w pomorskich miejscowościach letniskowych, a także w Rzymie.

Odbywać się one będą w terminach od 28 czerwca do 22 sierpnia.

Szczegółowe informacje oraz zapisy - TUTAJ.


Więcej o tegorocznych wakacyjnych oazach w numerze 20. "Gościa Gdańskiego" na 22 maja.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama