Nowy numer 20/2024 Archiwum

Festyn Trzech Pielgrzymek w Gdańsku - zaproszenie

Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów jubileuszu 40. rocznicy Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę w sobotę 28 maja w sanktuarium w Matemblewie.

Trwają duchowe przygotowania do w 40. Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

- Była już ewangelizacja w Parku Oliwskim w Gdańsku, było wspomnieniowe spotkanie pielgrzymów w auli Jana Pawła II. Teraz czas na wspólną modlitwę i zabawę uczestników wędrówki na Jasną Górę w większym gronie - mówi ks. Łukasz Grelewicz, przewodnik Gdańskiej Pielgrzymki na Jasną Górę.

W sanktuarium MB Brzemiennej w Gdańsku (ul. Matemblewska 67) w sobotę 28 maja o godz. 14. Mszą św. rozpocznie się wydarzenie pn. ”Aby Wszyscy Byli Jedno”. Do Matemblewa zaproszeni są uczestnicy:Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę i Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki z Helu na Jasną Górę. Po liturgii, na polanie przy sanktuarium koncert zjednoczonych zespołów pielgrzymkowych, świadectwa oraz atrakcje - dmuchany zamek, zabawy i gry na świeżym powietrzu oraz wiele innych. Zakończenie spotkania ok. godz. 18.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama