Nowy numer 26/2022 Archiwum

Ewangelizacja z zespołem Na Cały Głos

Koncert "Nowe serce" w wykonaniu zespołu z Pelplina odbędzie się w sobotę 28 maja o godz. 20 w kościele pw. św. Ojca Pio w Gdańsku-Ujeścisku.

Widowisko pn. "Nowe serce" to muzyczna prezentacja dziejów historii zbawienia. W kościele na gdańskim Ujeścisku zaprezentuje je 40-osobowy zespół muzyczny Na Cały Głos z Pelplina.

- Już 28 maja będziecie mogli posłuchać naszych utworów z projektu "Nowe serce", którym wszystkie zagubione serca chcemy otworzyć na zmianę swojego życia na lepsze. Słowa naszych utworów mają nas przybliżyć do Pana Boga i dać nadzieję na poznanie radości życia, której możemy doświadczać, idąc przez życie razem z Nim. Będzie to widowisko pełne niezwykłych emocji muzycznych i artystycznych. Pomoże odkryć, jak piękny i dobry jest świat stworzony przez Boga - zapowiadają artyści NCG,

Pelpliński zespół NCG to wokalno-instrumentalny zespół ewangelizacyjny działający przy katolickiej rozgłośni Radio Głos. Do zespołu należy blisko 40 osób z Kociewia. Założycielem zespołu i jego duchowym opiekunem jest ks. Zbigniew Gełdon, a dyrygentem Agata Glejt, absolwentka Dyrygentury Chóralnej na Akademii Muzycznej w Gdańsku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama