Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Nie żyje ks. Krzysztof Gidziński - uroczystości pogrzebowe

We wtorek 24 maja w 55. roku życia i 29. roku kapłaństwa zmarł ks. Krzysztof Gidziński, wikariusz parafii pw. św. Stanisława i bł. Karoliny Kózkówny w Leźnie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 27 maja br. o godz. 10.00 w kościele parafialnym w Leźnie. Pochówek nastąpi na cmentarzu katolickim w Sopocie bezpośrednio po Mszy świętej.

W przededniu, w czwartek 26 maja br. o godz. 19.00 nastąpi wprowadzenie trumny z ciałem do kościoła parafialnego, o godz. 19.30 Różaniec, zaś o godz. 20.30 Msza święta z Nieszporami celebrowana przez kapłanów z rocznika święceń, dekanatu Żukowo oraz księży współpracujących ze śp. ks. Krzysztofem.

Zapraszając do udziału w uroczystościach pogrzebowych śp. ks. Krzysztofa Gidzińskiego polecamy Go Miłosiernemu Bogu w naszych modlitwach.

Requiescat in pace!


Ksiądz Krzysztof Gidziński urodził się 18 stycznia 1967 r. w Gdańsku. Święcenia kapłańskie przyjął 22 maja 1993 r. z rąk abp. Tadeusza Gocłowskiego w bazylice Mariackiej w Gdańsku. Posługiwał jako wikariusz w parafiach: Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku-Chełmie, Świętej Rodziny w Gdyni-Grabówku, św. Michała Archanioła w Sopocie, św. Maksymiliana Kolbego w Gdańsku-Suchaninie, św. Ignacego Loyoli w Gdańsku-Starych Szkotach, św. Stanisława BM w Gdańsku-Wrzeszczu, św. Kazimierza w Gdańsku-Zaspie, Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni-Obłużu oraz św. Stanisława i bł. Karoliny Kózkówny w Leźnie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama