Festyn rodzinny "Przygoda z Tatą" - zaproszenie

W niedzielę 19 czerwca odbędzie się rodzinny piknik na polanie przy sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej. Okazją do zabawy jest nadchodzący Dzień Ojca.

Gra miejska "Przygoda z Tatą" oraz festyn rodzinny jest częścią programu "Ojcostwo – Przygoda życia". Promują pozytywny wizerunek ojca i wzmacnianie więzi rodzinnych w oparciu o szacunek i zaufanie. Ojcostwo to ważny obszar samorealizacji mężczyzny, a także ważny element prawidłowego rozwoju i wychowania dziecka na szczęśliwego dorosłego.

Najważniejszym elementem niedzielnego wydarzenia, które będzie odbywać się na polanie przy sanktuarium w niedzielę 19 czerwca, będzie gra "Przygoda z Tatą". W zmaganiach wezmą udział drużyny, które tworzyć będą tato jako kapitan i dzieci. Mamy mogą również uczestniczyć w grze. Na starcie każdy z zespołów otrzyma pakiet uczestnika: plecaczek, numer startowy, mapę terenu gry, kartę biegacza do zbierania punktów, długopis, książkę o tematyce ojcowskiej. Zapisy i szczegóły na: www.przygodataty.pl - TUTAJ

Równolegle z grą będzie się odbywać festyn rodzinny w godzinach 10-15. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla dzieci i rodziny: zamki dmuchane, darmowa wata cukrowa i popcorn, konkursy z nagrodami i wozy karetek pogotowia. Za udział w konkursach przewidziano nagrody.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wydarzenie organizowane przez stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk objęli patronatem: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej i Dariusz Drelich, wojewoda pomorski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..