Nowy numer 38/2023 Archiwum

Dzień Kobiet 9.0 - zaproszenie

O zmaganiach i walce z kompleksami, które potrafią napsuć krwi i niepotrzebnie stresować, opowiedzą prelegentki w Gdańsku. 27 sierpnia po raz 9. odbędzie się spotkanie dla pań, zorganizowane przez Martę Jędrzejewską, żonę, matkę i prowadzącą z mężem profil Ludzie Pełni Życia.

Konferencja "Dzień Kobiet" to jednodniowe wydarzenie, organizowane cyklicznie przez M. Jędrzejewską już od kilku lat. W czasie spotkań poruszane są najróżniejsze tematy dotyczące kobiecości. Prowadzą je prelegentki, które są specjalistkami w swojej dziedzinie.

W poprzednich edycjach imprezy, odbywających się w oliwskiej auli im. św. Jana Pawła II, jednorazowo brało udział prawie 250 kobiet. - Tym razem będzie o kompleksach, które wybrzmiewają we wszystkich niemal rozmowach kobiet. Każda z nas chce być piękna i w emocje z tym związane uderza szatan. Często mówimy: "Jestem nie dość...", "Jestem za bardzo...", "Mam krzywe nogi", "Nikt się mną nie zachwyca"... Lista u każdej jest różnorodna, ale też u każdej długa. Spróbujemy porozmawiać o tym, jak radzić sobie z kompleksami, poznać, jaka jest prawda o każdej z nas i jak zmierzać do pełni życia - mówi M. Jędrzejewska.

Na sobotnie spotkanie 27 sierpnia do Gdańska przyjadą trzy niezwykłe prelegentki, które - jak zapowiada organizatorka - "przez temat kompleksów przeprowadzą nas w sposób, który totalnie cię zaskoczy".

Szczegóły i zapisy na konferencję na www.ludziepelnizycia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast