wStańiSław 4.0 - zaproszenie

24 września w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej na gdańskim Chełmie odbędzie się kolejna edycja wydarzenia ewangelizacyjnego organizowanego przez Ruch Światło-Życie naszej archidiecezji. Wystąpi m.in. zespół TGD.

Chodzi o ożywienie wiary wśród katolików, zachęcenie ich do głoszenia Dobrej Nowiny i głębsze poznanie Jezusa. - Naszym pragnieniem jest modlitwa i uwielbienie Boga. Chcemy zgromadzić się na wspólnym spotkaniu z Chrystusem, by ludzie doświadczyli młodego, żywego Kościoła - Kościoła, który pragnie trwać w uwielbieniu. Przez to wydarzenie chcemy również promować kulturę chrześcijańską i muzyków chrześcijańskich - mówi ks. Piotr Nadolski z Ruchu Światło-Życie, organizator wydarzenia w gdańskim kościele.

- Zapraszam wszystkich, którzy chcą doświadczyć wspólnoty Kościoła, zjednoczenia się we wspólnej modlitwie. Zapraszam też w szczególny sposób tych, którzy mają trudniejszy czas, kryzys wiary. Często słyszymy świadectwa z poprzednich edycji „wStańiSława”, że uwielbienie, doświadczenie ludzi złączonych w modlitwie przed Najświętszym Sakramentem ożywia i przemienia na nowo serce. Zapraszamy młodzież i całe rodziny. Niech wszyscy przyjdą spotkać się z Jezusem - zachęca kapłan.

Ewangelizacyjne spotkanie odbędzie się w sobotę 24 września od 17.00 do 20.30 w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku-Chełmie przy ul. Cieszyńskiego 1. W programie znalazł się koncert zespołu TGD. To wyjątkowe muzyczne przeżycie, bo zespół świętuje właśnie 40-lecie działalności artystycznej. Wystąpi również zespół PAW. Prócz muzyki nie zabraknie słowa - konferencję wygłosi o. Tomasz Nowak OP, autor licznych książek i audiobooków, aktywny youtuber. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..