Nowy numer 48/2023 Archiwum

Wyrusz "Drogami do wolności" - startuje formacja

Fundacja "Radość Ewangelii" zaprasza na kurs w ramach Roku Dobrych Zmian. To szansa na uwolnienie się z trudnych wydarzeń i sytuacji, nabrania wiary i nadziei na lepsze jutro.

Organizatorzy rocznej formacji wiedzą, że w życiu człowieka problemy nawarstwiają się lub przeciągają, odbierając siłę, a potem i wolność serca. - Nie potrafimy już funkcjonować, nie myśląc wciąż o nich i doświadczamy ich konsekwencji. Jeśli brakuje ci siły i motywacji do walki samej lub samemu, zapraszamy do udziału w kursie "Drogi do wolności" w ramach Roku Dobrych Zmian. Będzie to podążanie małymi krokami do wielkich zmian - zapowiada Aneta Puszko OV, prezes Fundacji Radość Ewangelii.

W ramach rocznej formacji organizatorzy zaplanowali: wyzwania na każdy dzień, zaproszenie do odkrycia mocy słowa Bożego, comiesięczne spotkania i konferencje oraz uczestnictwo w małym zespole dzielenia. - Uczestnicy doświadczą też swoich możliwości i potencjału, którego nie dostrzegają. Zbudują nowe relacje, które są inspirujące i wspierające, a także doświadczą mocy i miłości Boga - dodaje A. Puszko.

W ramach Roku Dobrych Zmian "Droga do wolności", od stycznia 2023 do grudnia 2023, zaplanowano dwie możliwości uczestniczenia w spotkaniach:

  • na żywo w Gdańsku - do czego zachęcają organizatorzy - w każdy 3. poniedziałek miesiąca w godz. 19.00-20.45 (z wyjątkiem sierpnia). Początek 16 stycznia w parafii NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej w Gdańsku Zielonym Trójkącie, ul. Marynarki Polskiej 148
  • online - dla osób spoza Trójmiasta - w każdy 3. wtorek miesiąca w godz. 19.30-21.00 (z wyjątkiem sierpnia). Początek 17 stycznia na platformie Zoom.

Wszystkie tematy i spotkania stanową całość merytoryczną formacji, dlatego ważne jest, by uczestniczyć we wszystkich spotkaniach - kto opuści dwa spotkania, nie może uczestniczyć w dalszej drodze. Formacja będzie oparta m.in. o tematykę 5 kluczy do wolności wg Neala Lozano. Uczestnicy otrzymają w każdym miesiącu materiały, które będą zawierać treść merytoryczną oraz propozycje medytacji Słowa oraz ćwiczenia - wyzwania, "jak żyć i wzrastać" każdego dnia, aby doświadczać wolności serca. - Zachęcamy, by na początku tej drogi przeżyć rekolekcje na żywo "Bóg ożywia zniszczone korzenie", zapisy w terminie 10-12 lutego - mówi prezes fundacji.

Koszty uczestnictwa i szczegółowe informacje TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama