Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

"24 godziny dla Pana" w archidiecezji gdańskiej - zaproszenie

Zobacz, gdzie w archidiecezji gdańskiej będzie można adorować Najświętszy Sakrament i skorzystać ze spowiedzi podczas wielkopostnej inicjatywy, która w tym roku odbędzie się 17-18 marca.

W ramach przygotowania do uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w 2014 roku papież Franciszek zainicjował akcję "24 godziny dla Pana", zachęcając wspólnoty Kościoła lokalnego do zaoferowania wiernym i pielgrzymom możliwości adoracji Najświętszego Sakramentu oraz przystąpienia do spowiedzi.

10. edycja wielkopostnej inicjatywy odbędzie się 17-18 marca. Nasza archidiecezja dołącza do akcji poprzez modlitwę zorganizowaną w następujących miejscach:

Gdańsk

W kościele pw. św. Brata Alberta w Gdańsku-Przymorzu przy ul. Olsztyńskiej 2 adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z możliwością spowiedzi trwać będzie od godz. 22 w piątek do godz. 6 w sobotę.

Gdynia

W bazylice Morskiej, mieszczącej się przy ul. Armii Krajowej 26, akcja rozpocznie się w piątek o godz. 16, a zakończy w sobotę o godz. 16.

W kościele pw. św. Stanisława Kostki w Gdyni przy ul. Tatrzańskiej 35 adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w sobotę między godz. 12 a 19. Z sakramentu pokuty będzie można skorzystać od godz. 15.

W kościele Matki Boskiej Licheńskiej w Gdyni-Babich Dołach z racji przeżywanego przez parafię Jerycha różańcowego adoracja Najświętszego Sakramentu trwa do niedzieli.

Reda

W kościele pw. św. Antoniego Padewskiego, znajdującym się przy ul. Franciszka Fenikowskiego 4, inicjatywa zacznie się w piątek o godz. 19 i zakończy w sobotę o godz. 18.30.

Rumia

W sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych przy ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 26 akcja rozpocznie się w piątek o godz. 18, a zakończy w sobotę o godz. 18.

Swarzewo

W sanktuarium Narodzenia NMP w Swarzewie inicjatywa zacznie się o godz. 19 w piątek i potrwa do godz. 7 w sobotę.

Krokowa

W kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej akcja będzie trwała przez cały piątek. Szczegółowy program znajduje się TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama