Nowy numer 39/2023 Archiwum

"Z Serca do Serca" - ostatnia szansa na zapisanie się

Ludzie Pełni Życia zapraszają na wyjątkową konferencję duchową "Z Serca do Serca", która odbędzie się w najbliższą sobotę 17 czerwca w Polsat Plus Arenie w Gdyni. Organizatorzy dla naszych czytelników przygotowali niespodziankę.

Wydarzenie ma na celu pomóc uczestnikom odkryć bliskość z samym sobą, z innymi ludźmi i z Bogiem. Jest to propozycja dla osób, które poszukują sensu w swoim życiu, są zmęczone rutyną oraz chcą budować dobre relacje. - "Z Serca do Serca, czyli o tym, jak się spotkać", pomoże poukładać klocki życia. Z pewnością, wychodząc z konferencji, poczujesz lekkość. Przekonasz się, że jest nadzieja i można nią żyć nie od święta, ale każdego dnia - opowiada Marta Jędrzejewska, organizatorka.

Spotkanie będzie złożone z trzech bloków tematycznych i skupi się na odkrywaniu poczucia własnej wartości, budowaniu relacji z innymi, a także zrozumieniu roli Boga w codziennym życiu.

Pierwszy blok, "Spotkanie z samym sobą", rozpocznie Izabela Antosiewicz, autorka książki "Nakarm, naucz i puść wolno", przewodniczka rodziców na drodze rodzicielstwa, a także matka trójki dzieci. Uczestnicy dowiedzą się, jak budować prawdziwe i głębokie relacje, zaczynając od siebie. Grzegorz Czerwicki, były recydywista, podzieli się swoją historią o tym, jak dzięki Bożej pomocy pokonał uzależnienia i odmienił swoje życie.

Drugi blok zostanie zapoczątkowany przez Tomasza Zielińskiego, prezesa Akademii Komunikacji. Podczas prelekcji "Usłyszeć na czas", skupi się na tym, jak słuchać i rozmawiać, podkreślając znaczenie źródła słów w komunikacji. Ewa Liegman, prezes Hospicjum "Pomorze Dzieciom", opowie o tym, czego możemy się nauczyć od dzieci, które przychodzą na świat czasem tylko na chwilę i jak ważne są te krótkie, ale pełne znaczenia spotkania.

Ostatni blok, "Spotkanie z Bogiem", poświęcony będzie rozwojowi duchowej strony życia, pomagając uczestnikom zrozumieć i pogłębić swoją relację z Bogiem. W tym segmencie prelegenci Daniel Wojda, założyciel internetowego ruchu medytacyjnego "Pogłębiarka" i s. Dominika Pac CSS będą dzielić się swoimi doświadczeniami oraz wskazówkami na temat duchowości i wiary w codziennym życiu.

Poza blokami tematycznymi, wydarzenie proponuje także możliwość uczestnictwa w spowiedzi św. oraz adoracji Najświętszego Sakramentu, które będą odbywać się w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, a zwieńczeniem spotkania będzie wspólna Eucharystia na arenie pod przewodnictwem abp. Tadeusza Wojdy, metropolity gdańskiego.

Zapisy na wydarzenie odbywają się za pomocą formularza, który znajduje się na stronie internetowej www.zsercadoserca.pl. Organizatorzy dla czytelników "Gościa Gdańskiego" przygotowali niespodziankę. Kod zniżkowy na zakup biletów pod hasłem "diecezja20", który obniży koszt wejściówek o 20 procent.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął abp Tadeusz Wojda, metropolita gdański. "Gość Niedzielny" jest patronem medialnym.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast