Nowy numer 48/2023 Archiwum

Zaproszenie na uroczystości odpustowe w Wejherowie

Ojcowie franciszkanie z archidiecezjalnego sanktuarium pasyjno-maryjnego w Wejherowie zapraszają do wspólnego świętowania odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego 9 i 10 września.

W sobotę i niedzielę 9 i 10 września tradycyjnie na wzgórzach Kalwarii Wejherowskiej odbędzie się odpust Podwyższenia Krzyża Świętego. W tzw. odpuście szkolnym będą uczestniczyć m.in. uczniowie, rodzice i pracownicy szkół.

- W te wrześniowe dni jako opiekunowie i stróżowie chcemy wspólnie z mieszkańcami naszego miasta i pielgrzymami, a przede wszystkim uczniami, nauczycielami, wychowawcami i katechetami wypraszać obfitość Bożych darów na rozpoczynający się nowy rok szkolny. Chcemy to uczynić za wstawiennictwem Matki Bożej Wejherowskiej, Patronki naszego powiatu - zachęcają do uczestnictwa w odpuście ojcowie franciszkanie z wejherowskiego klasztoru.

Zaproszenie na uroczystości odpustowe w Wejherowie   Program uroczystości odpustowych. Materiały organizatora
Uroczystości rozpoczną się w sobotę 9 września o godz. 16 Drogą Krzyżową na wejherowskiej kalwarii. Następnego dnia o 10.00 przy kościele Trzech Krzyży odprawiona zostanie Suma odpustowa.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama