Nowy numer 39/2023 Archiwum

Rok dobrych zmian

Fundacja "Radość Ewangelii" zaprasza do udziału w rocznym cyklu formacyjnym, który trwać będzie od października 2023 do czerwca 2024 roku.

Do wyboru są dwie formy udziału w spotkaniach - na żywo i online. Spotkania na żywo odbywać się będą w parafii pw. św. Ignacego Loyoli w Gdańsku-Starych Szkotach w każdy 2. i 4. poniedziałek miesiąca, począwszy od 9 października, w godz. 19.20-20.45. Natomiast spotkania online startują 10 października i odbywać się będą w każdy 2. i 4. wtorek miesiąca, w godz. 19.30-21.

Uczestnicy otrzymają w każdym miesiącu materiały formacyjne, które będą zawierać treść merytoryczną i wskazówki, "jak żyć" każdego dnia (m.in. ćwiczenia uważności), dotyczące tematu miesiąca oraz propozycje medytacji słowa do codziennej modlitwy.

Szczegółowe informacje i zapisy TUTAJ.

Jednocześnie fundacja zaprasza do udziału w rekolekcjach "Bóg ożywia zniszczone korzenie", które odbywać się będą 22-24 września (szczegóły i zapisy TUTAJ) oraz w dniu OD-NOWY "Dobre zmiany na START" - 30 września, od 9.00 do 17.00, parafia pw. św. Ignacego Loyoli w Gdańsku-Starych Szkotach (szczegóły i zapisy TUTAJ).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast