Nowy numer 49/2023 Archiwum

Męska wyprawa do Maryi - zaproszenie

Po raz 3. odbędzie się Dzień Skupienia Mężczyzn Archidiecezji Gdańskiej. Do wspólnego wyjazdu do Gietrzwałdu w sobotę 23 września zaprasza Bractwo św. Pawła.

Bractwo św. Pawła, jedna z męskich wspólnot archidiecezji gdańskiej, zaprasza panów na całodzienne spotkanie z Maryją. III Dzień Skupienia Mężczyzn Archidiecezji Gdańskiej w Gietrzwałdzie to spotkanie modlitewne z Eucharystią, adoracją, Różańcem i Drogą Krzyżową w jedynym w Polsce miejscu uznanych przez Kościół objawień maryjnych.

"Odwiedzamy to miejsce z różnych powodów... Niektórzy pojadą, bo nie przepuszczą żadnej okazji, aby spotkać się z naszą ukochaną Mamą. Inni pojadą za coś podziękować, a jeszcze inni po prostu o coś Ją poprosić. Zapewne znajdą się i tacy, którzy zbyt dobrze Jej nie znają, coś o Niej słyszeli czy ktoś im coś o Niej opowiedział, a są na jakimś rozdrożu życiowym i myślą, że nie ma już wyjścia z sytuacji, w której się znaleźli. Nie może Cię tam zabraknąć!" - zapraszają bracia z męskiej wspólnoty.


Szczegółowy plan dnia

6.30 - wyjazd autokarami z parkingu przy Auchan w Gdańsku, ul. Szczęśliwa
8.30 - przyjazd do Gietrzwałdu
9.00 - konferencja o historii sanktuarium
9.20 - adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa indywidualna, wspólny Różaniec, spowiedź
10.00 - Eucharystia
11.15 - kawa i poczęstunek
12.00 - konferencja dla mężczyzn i Droga Krzyżowa na błoniach
13.30 - obiad i agapa
15.00 - powrót do Gdańska
17.00 - planowany przyjazd na miejsce

Wyjazd jest płatny. W cenie zawarte są: transport autokarem, kawa i poczęstunek oraz obiad i agapa. Szczegółowe informacje i zapisy TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama