Nowy numer 49/2023 Archiwum

Wolność za darmo

29 i 30 września w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej na gdańskim Chełmie po raz piąty odbędzie się największe w Trójmieście wydarzenie ewangelizacyjne wStańiSław.

Temat wydarzenia to "Free". – Angielskie słowo ma dwa znaczenia - „za darmo” i „wolny”. Podczas konferencji będziemy skupiać się na tym, jak w swoim życiu widzimy Chrystusa. On przez swoje zmartwychwstanie, które jest za darmo, daje nam wolność - uwalnia nas z naszych nałogów, zniewoleń i grzechów – mówi ks. Piotr Nadolski z Ruchu Światło–Życie, organizator.

Nowością jest to, że tegoroczny wStańiSław potrwa dwa dni. W piątek 29 września wystąpi Małe TGD. – Chcieliśmy zaproponować coś dla dzieci, bo zauważyliśmy, że mało jest uwielbień i wydarzeń duszpasterskich kierowanych do młodszych. Zapraszamy wtedy szczególnie dzieci i ich rodziców – zachęca ks. Nadolski.

Następnego dnia usłyszymy zespół niemaGOtu, a konferencję wygłosi małżeństwo prowadzące profil @poczatekwiecznosci na Instagramie – Monika i Marcin Gomułkowie. To dzień dla wszystkich – i młodszych, i starszych. – Naszym pragnieniem jest modlitwa i uwielbienie Boga. Chcemy zgromadzić się na wspólnym spotkaniu z Chrystusem, by ludzie doświadczyli młodego, żywego Kościoła, który chce trwać w uwielbieniu. Przez to wydarzenie chcemy również promować kulturę chrześcijańską i muzyków chrześcijańskich – dodaje ks. Nadolski.

Wydarzenie odbywać się będzie 29 września od 18.00 do 20.00 i w sobotę 30 września w godz. 18–21 w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej przy ul. Cieszyńskiego 1. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama