Nowy numer 09/2024 Archiwum

Pod okiem profesjonalistów

Katolicka Szkoła Podstawowa przy ul. Tetmajera w Gdyni w weekend 9-10 grudnia stanie się polem muzycznych warsztatów z Marcinem Pospieszalskim i muzykami ŚDM Polska Lizbona. Zakończą się one niedzielnym koncertem o 19.00 w kościele franciszkanów na Wzgórzu św. Maksymiliana.

W programie warsztatów nauka gry pod okiem profesjonalnych muzyków dla gitarzystów (Darek Bafeltowski), basistów (Marcin Pospieszalski), perkusistów (Szymon Madej) i klawiszowców (Piotr Cudzich), a także innych instrumentalistów. Wokaliści będą mogli dołączyć do chóru warsztatowego pod opieką Agnieszki Cudzich.

Pod okiem profesjonalistów   Plan warsztatów. Materiały organizatorów

"Warsztaty muzyczne są idealną okazją do połączenia się gdyńskich środowisk, szkół i instytucji, do nawiązania relacji i spędzenia czasu w produktywny i kreatywny sposób. Będzie to także przestrzeń do rozwoju muzycznych talentów i pasji pod okiem prawdziwych profesjonalistów" - zachęcają organizatorzy.

Warsztaty zakończą się Mszą św. o godz. 18 w kościele u franciszkanów przy ul. Ujejskiego 40, po której odbędzie się koncert artystów i uczestników warsztatów.

Szczegółowe informacje: TUTAJ.

Warsztaty współorganizują ojcowie franciszkanie ze Wzgórza św. Maksymiliana w Gdyni, Stowarzyszenie "Katolickie Centrum Kultury" w Gdyni-Małym Kacku, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Gdyni oraz miasto Gdynia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama