Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Noc Walki o błogosławieństwo dla Polski

W parafiach w Gdańsku i Rumi w piątek 16 lutego odbędzie się modlitewne czuwanie o błogosławieństwo dla Polski. Organizatorami wydarzeń są wspólnoty Wojowników Maryi i Połączeni Uwielbieniem.

W Gdańsku miejscem wieczornej modlitwy będzie kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (ul. Łąkowa 6). - Będziemy modlić się za naszą ojczyznę i kapłanów. Podobne wydarzenia odbędą się tego wieczora w całej Polsce - informują organizatorzy.

Spotkanie rozpocznie o godz. 19 Droga Krzyżowa, następnie przedstawione zostanie świadectwo. Ok. godz. 20.15 rozpocznie się Modlitwa za Ojczyznę, w różnych formach. O północy - Eucharystia. Zakończenie modlitewnego czuwania ok. godz. 1.30.

W sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi początek wydarzenia na Mszy św. o godz. 18 w górnym kościele. - O godz. 19 przejdziemy do dolnego kościoła, gdzie rozpocznie się trwający ok. 5 godzin Wieczór Walki. Składać się bezie z bloku modlitewnego i pieśni religijno-patriotycznych - mówi Jarosław Rudek, organizator wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama