Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Wielkopostna Nocna Adoracja "Na Czarnej"

Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego DA "Na Czarnej" zaprasza na spotkanie z Jezusem w czasie Wielkopostnej Nocnej Adoracji, która rozpocznie się w piątek 23 lutego.

Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do studentów oraz pracowników uczelni wyższych, chcących w czasie Wielkiego Postu przygotować się do spotkania ze zmartwychwstałym Jezusem. Stąd propozycja Nocnej Adoracji Najświętszego Sakramentu, w skrócie nazwanej NANSą. Będzie to czas modlitwy, wyciszenia, czuwania, a przede wszystkim towarzyszenia Jezusowi.

Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w kaplicy o godz. 19. Następnie uczestnicy będą mogli wziąć udział w Drodze Krzyżowej. Około godz. 21 przewidziano adorację, która potrwa do rana. Odbywać się ona będzie w ciszy.

Zakończenie Wielkopostnej Nocnej Adoracji Najświętszego Sakramentu nastąpi o godz. 6 w sobotę 24 lutego. O godz. 6.30 rozpocznie się Msza św. w kolegiacie, a po niej przewidziano wspólne śniadanie.

Inicjatywa obędzie się w parafii Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. ks. Józefa Zator-Przytockiego 3 w Gdańsku.

Organizatorzy przygotowali specjalny formularz. Zachęcają, aby zapisywać się na daną godzinę adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Szczegóły oraz link do formularza znaleźć można na facebookowym profilu: Duszpasterstwo Akademickie "Na Czarnej" Gdańsk-Wrzeszcz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama