Nowy numer 20/2024 Archiwum

Koncert uwielbienia "On Mocą"

W puli dostępne są jeszcze bilety na koncert uwielbienia "On Mocą". Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 kwietnia w Ergo Arenie.

Wydarzenie "On Mocą" to wielka muzyczna uczta, pełna radości, modlitwy i uwielbienia Boga. Zorganizowane w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, w oktawie wielkanocnej, daje niesamowitą przestrzeń do uczczenia Jezusa Zmartwychwstałego.

Spotkanie poprowadzą czołowe zespoły muzyki chrześcijańskiej - Trzecia Godzina Dnia, Mocni w Duchu oraz Maja Sowińska. Ponad 40 artystów na scenie, 5 godzin uwielbienia i 60 pieśni mocy i chwały.

Trzecia Godzina Dnia (TGD) to zespół legenda, który po ponad 40 latach działalności wraca do trójmiejskiej kolebki, by zagrać niesamowity koncert. Jego piosenki towarzyszą modlitwie wielu środowisk chrześcijańskich, a świadectwa osób doświadczających Boga poprzez ich śpiew są ich najlepszą wizytówką.

Mocni w Duchu to niesamowity zespół i niezawodna drużyna ewangelizacyjna. Ponad 30 lat na chrześcijańskiej scenie i setki koncertów na całym świecie zaowocowały 22 albumami. Każdy utwór ma początek w modlitwie i słowie Bożym, przez co dotyka serca, łączy ludzi i pozwala znaleźć Boga w codziennych sytuacjach. Podczas  koncertu zagrają piosenki z najnowszej płyty "Oddycham na nowo".

Maja Sowińska wraz mężem Krzysztofem to założyciele Fundacji "Sowinsky" - prawdziwej fabryki ku Bożej chwale. Ich pionierski projekt muzyczny Live Experience, z którym wystąpią w kilkunastoosobowym składzie, to wejście w najgłębsze duchowe sfery i niemal mistyczne doświadczenie. Bezkompromisowi ewangelizatorzy i artyści sięgający po najnowocześniejsze formy przekazu, style i gatunki.

Podczas wydarzenia "On Mocą" będzie można skorzystać z dodatkowych wielu atrakcji. Odpoczynek umilą food trucki i punkty gastronomiczne. Będzie możliwość sprawdzenia nowości w literaturze i czasopismach chrześcijańskich. Nie zabraknie również kramików z koszulkami, kubkami i innymi gadżetami. Nie zabraknie też wsparcia modlitewnego oraz dostępu do kaplicy.

Więcej szczegółów, program oraz możliwość zakupu biletu TUTAJ.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął abp Tadeusz Wojda, metropolita gdański.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama