Daj Bogu szansę!

W Gdańskim Seminarium Duchownym od 24 do 26 maja odbywać się będą rekolekcje powołaniowe kierowane do młodzieży męskiej, a szczególnie do tegorocznych maturzystów.

Matura, studia, praca… i co dalej? Nie wiesz? GSD pomoże ci znaleźć odpowiedź. Drzwi seminarium dwa razy w roku stają otworem przed licealistami i studentami, którzy chcą rozeznać swoje powołanie. To okazja do poznania kleryckiego życia, wyciszenia się i zastanowienia nad przyszłością.

Przez weekend będzie można poznać miejsce nauki alumnów oraz uczestniczyć w ich codziennych czynnościach. Nie zabraknie również wspólnej Eucharystii i modlitwy. Będzie też okazja do spotkań z klerykami i mecz piłki nożnej. W programie są również medytacje, dyskusje oraz indywidualne rozmowy z duchownymi.

Dni skupienia rozpoczną się w piątek 24 maja i potrwają do niedzieli 26 maja. Do udziału w rekolekcjach zaproszeni są mężczyźni w wieku 18–30 lat. Obowiązują zapisy.

Kontakt w sprawie wydarzenia: ks. Jan Uchwat (juchwat@wp.pl, tel.: 508 409 192), kleryk Kamil (kamil.romanowski.gdynia@wp.pl). Szczegółowe informacje TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..