Muzyka Duszy

Od 30 maja do 2 czerwca potrwają warsztaty muzyki liturgicznej u gdańskich oblatów. Zapisy trwają.

Warsztaty śpiewu liturgicznego "Muzyka Duszy" odbywają się nieprzerwanie od 2016 r. w długi weekend po uroczystości Bożego Ciała. Co roku gromadzą ponad 100 uczestników z całego kraju. Przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży pragnących rozwijać technikę wokalną podczas zajęć z emisji głosu, prób sekcyjnych i śpiewu wielogłosowego.

Repertuar obejmuje sakralną muzykę a cappella i wokalno-instrumentalną różnych epok. W programie są zajęcia warsztatowe ze śpiewu wielogłosowego, które poprowadzą: Natalia Kurzak, Wiktoria Pagieła, Krzysztof Dudzik, Dawid Kusz OP i Jakub Prasał. Indywidualne lekcje z emisji poprowadzi Julianna Danielewicz.

Uczestnicy będą mieli okazję do codziennej Eucharystii, wysłuchania interesujących konferencji oraz spowiedzi i rozmów indywidualnych z kapłanem. - "Muzyka Duszy" to spotkanie ze sztuką, z innym człowiekiem, ze swoimi ograniczeniami, z Bogiem obecnym pośród nas. Wzajemne wspieranie się w czasie nauki kolejnych utworów pozwala uczestnikom rozwijać i odkrywać talenty. Śpiew w harmonii z innymi przynosi niepowtarzalne przeżycia estetyczne i duchowe oraz pozwala poznać siłę wspólnoty - zachęcają organizatorzy.

Szczegółowe informacje i zapisy TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..