Nowy numer 38/2021 Archiwum

Zobacz także

 • Zibi89
  19.03.2014 12:06
  12 rozdział Listu św. Pawła do Koryntian mówi o naszym chlubieniu się własną słabością w Chrystusie, który w naszej słabości nas wydoskonali uzdrawiając naszą szarą strefę.

  Wszystkie te słowa spełniają się w moim życiu.
  Gdybym nie był słaby na ciele i duchu nigdy nie poznałbym struktury grzechu, którą zbudowali ludzie w układach polityczno-mafijnych. Nigdy nie wiedziałbym o stopniu ich współzależności. Nigdy nie zrozumiałbym, że struktury grzechu i grzeszne struktury nie są dokładnie tym samym.
  Nie dowiedziałbym się, że struktury grzechu podżegają do grzechu i w grzechu cudzym uczestniczą. Robią to z premedytacją.
  Nie potrafiłbym zrozumieć dlaczego Okrągły Stół jest przyczyną rozszerzenia struktur wertykalnych (hierarchicznych) i horyzontalnych (liczby uczestników) i nie należy do struktur grzechu, ale poszerza grzeszne struktury (niezdekomunizowaną administrację państwową) tak, że przenikają one na dzień dzisiejszy niemal wszystkie dziedziny życia publicznego.

  Moja słabość jest słabością nabytą. Zostałem do niej namówiony. Miała ona stać się w zamyśle struktur grzechu (układu) źródłem kontroli nad moją wolą i zniszczenia mnie, gdyż zagrażam istnieniu struktur grzechu wrogich idei polskiej państwowości.

  Współzależność struktur grzechu oznacza współudział i współodpowiedzialność każdego pojedynczego uczestnika układu w grzechach wszystkich pozostałych.
  Podam przykład:
  Dla ochrony własnych nielegalnych interesów wszyscy uczestnicy są wtajemniczeni w umowy twarzowe (brak dowodów materialnych na zawierane umowy). Wyjście z układu jednego z nich byłoby definitywnym końcem działalności takiego układu.
  Istnienie takich układów nie oznacza automatycznie należenia do grzesznych struktur.
  Mogą być to zarówno powiązania ze światkiem mafijnym o podłożu aparatu bezpieczeństwa PRL i światkiem przestępczym nie przenikającym do struktur państwowych.

  Na dzisiaj nie muszą mieć bezpośredniego związku z grzesznymi strukturami. Zazwyczaj posiadają takowe dzięki szczytom hierarchii układu.

  Wertykalne struktury przez kierowników układu (krysza) stają się fragmentem większej całości (horyzontalne), ale grzeszne struktury przenikają do struktur grzechu pozostawiając je jednocześnie od siebie niezależnymi, ale w tajemniczości współzależnymi i współodpowiedzialnymi przez osoby lokalnych watażków.

  Administracja państwowa i układy polityczno-mafijne tworzą w obrębie państwa polskiego mysterium iniquitatis. Okrągły Stół nie tylko nie zamknął jego historii, ale wręcz tę historię otworzył na nowo z nieznaną dotąd siłą wciągane były/są nowe osoby i poszerzają struktury misterium zła.

  Ich zamierzone zwycięstwo stało się dla nich największą klęską.
  Pogrążyli się niczym żywe trupy w grzechu cudzym i zakopali żywcem.
  doceń 1
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama