Nowy numer 21/2022 Archiwum

Niebezpieczna seksedukacja

Czym jest ideologia gender? Jak genderowa edukacja seksualna jest wprowadzana na Zachodzie i w Polsce? Jakie przynosi skutki?

Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas spotkania "Chrońmy dzieci. Gender - niebezpieczna seksedukacja", które odbędzie się 22 listopada o godz. 17.00 w parafii pw. Bożego Ciała w Gdańsku-Morenie.

Ks. Marek Dziewiecki, doktor psychologii, wykładowca KUL-u, autor ponad 70 książek przedstawi gender jako zjawisko kulturowe, naświetli jego główne idee, wskaże różnice między gender a biblijną wizją płciowości, a także wyjaśni, z czego wynika radykalnie negatywne stanowisko Kościoła wobec gender.

Magdalena Czarnik z inicjatywy rodziców "Stop Seksualizacji Naszych Dzieci", socjolog, praktyk walki w obronie dzieci, przedstawi wpływ ideologii gender na społeczeństwa zachodnie, pokaże konkretne przykłady genderowej deprawacji seksualnej w szkołach w Niemczech, a także przykłady sytuacji, w których rodzice idą do więzienia za sprzeciw wobec udziału swoich dzieci w "obowiązkowej, neutralnej światopoglądowo edukacji seksualnej".

- To spotkanie dla rodziców, którym nie jest obojętne jakie treści będą kształtowały ich dzieci w szkołach. To, co się dzieje na Zachodzie, pokazuje, że ideologia gender to bardzo groźne i realne zagrożenie, które jest już u bram polskich szkół. Nie możemy być obojętni. Naszym celem jest budzenie świadomości rodziców i ochrona dzieci - mówi Marcin Twardokus z inicjatywy "Rodzina w drodze", która organizuje spotkanie.

Ważnym częścią spotkania będzie możliwość dyskusji i zadawania pytań ekspertom. - Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Rodzice dowiedzą się także jakie są ich prawa odnośnie wychowywania swoich dzieci i jak mogą z nich na co dzień korzystać - podkreśla M. Twardokus.

- Spotkanie skierowane jest do osób dorosłych. Z powodu treści dotyczących deprawacji prosimy nie przyprowadzać dzieci  - apelują organizatorzy.

Wstęp jest bezpłatny.

Więcej o inicjatywie "Rodzina w drodze" pisaliśmy TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama