Nowy numer 24/2021 Archiwum

ZSO nr 8 w Gdańsku nie organizuje "Tęczowego Piątku"

O sprawie organizacji przez ZSO nr 8 w Gdańsku "Tęczowego Piątku" poinformowało Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk.

Agnieszka Tomasik, dyrektor ZSO nr 8 w Gdańsku odpowiedziała na apel do rodziców zamieszczony na portalu społecznościowym stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk:

"Szanowni Państwo, szkoła nie organizuje »Tęczowego Piątku«, trudno mi oceniać, skąd mogły być takie informacje. Gdybyśmy organizowali, musielibyśmy zgodnie z procedurami powiadomić uczniów i rodziców, a rodziców poprosić o zgody".

O apelu stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk do rodziców Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku odnośnie "Tęczowego piątku" pisaliśmy TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama