Nowy numer 20/2022 Archiwum

Wygrywamy przyszłość - #8 Victoria

Przedstawiamy ostatni już koncert w ramach akcji charytatywnej "Wygrywamy przyszłość", organizowanej przez nas razem z Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Zachęcamy do oglądania i wspierania zbiórki funduszy na zakup zestawów komputerowych dla dzieci ze świetlic Caritas.

Publikując koncerty muzyki organowej, chcemy "wygrać przyszłość" dla dzieci ze świetlic Caritas i zebrać pieniądze na zakup dla nich zestawów komputerowych.

Podopieczni świetlic Caritas potrzebują wsparcia w postaci sprzętu komputerowego, aby swobodnie móc się kształcić. Nasze wspólne działania to najlepsza inwestycja w rozwój zdolnych, a niezamożnych dzieci. Razem wygrajmy dla nich przyszłość. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji - wesprzyj zbiórkę.

Poniżej prezentujemy ostatni już koncert, zatytułowany "Victoria", który wykonali dla nas - w formie wolontariatu - Błażej Musiałczyk (organy) i Małgorzata Rocławska (sopran).

Wygrywamy przyszłość - #8 Victoria
Gość Gdański

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję charytatywną. Dzięki wam pierwszy zestaw komputerowy, zakupiony ze zbiórki, trafił już do Julii.


Poniżej można obejrzeć poprzednie koncerty w ramach akcji "Wygrywamy przyszłość":

Wygrywamy przyszłość - #1 Moc dźwięku
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #2 Piękna Madonna
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #3 Z dużego ekranu
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #4 Muzyka aniołów
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #5 Blask poranka
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #6 Słodkie życie
Gość Gdański
Wygrywamy przyszłość - #7 Cudowny świat
Gość Gdański
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama