Wzywam Cię, Duchu, przyjdź!

Muzyczna formacja, która powstała w marcu tego roku z myślą o czerwcowym Festiwalu dla Życia, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wypuściła do sieci kolejną piosenkę. Tym razem jest to cover utworu zespołu Hillsong „Hear our prayer”. Chwyta za serce.

Jeśli ktoś szuka utworu, który pomoże głębiej przeżyć uroczystość Zesłania Ducha Świętego, to piosenka „Wzywam Cię, Duchu, przyjdź!” wykonana w uwielbieniowej aranżacji przez festiwalowy zespół z pewnością przypadnie mu do gustu.

Wzywam Cię! Duchu Święty przyjdź!
Festiwal dla Życia

Teledysk składa się z dwóch części. Na początku widzimy muzyków, którzy nie są w pełni oświetleni, słyszymy piękne brzmienie ich instrumentów. – Julia śpiewająca solowo, przedstawia każdego z nas. Gdy jesteśmy sami, podzieleni, oddaleni od siebie, to nie mamy okazji zobaczyć pełni, całego obrazu. Dopiero gdy jesteśmy razem w świetle, napełnieni Duchem Świętym, wszystko nabiera dla nas innego wymiaru, staje się bardziej przejrzyste – wyjaśniają twórcy. Nagranie odbyło się na terenie Domu Zakonnego Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Gdańsku.

Festiwal dla Życia, którego 3. edycja odbędzie 16 czerwca, to okazja, by spędzić czas w pozytywnej atmosferze, wziąć udział w atrakcjach kulturalnych i rekreacyjnych, a także włączyć się w modlitwę oraz wysłuchać świadectw i konferencji na temat wartości życia. To też największe wydarzenie ewangelizacyjne i pro-life na terenie województwa pomorskiego. Współorganizatorami są archidiecezja gdańska oraz Fundacja Activni. Patronatem honorowym objęli je Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, i abp Tadeusz Wojda, metropolita gdański.

Więcej informacji: TUTAJ

Wstęp na festiwal i atrakcje są bezpłatne. Całe wydarzenie jest organizowane dzięki zbiórkom: WSPARCIE

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..