Nowy numer 24/2021 Archiwum

Kapłani za kapłanów - dzień 15

- Dzięki tej modlitwie doświadczam przepełnienia Bogiem - mówi ks. Łukasz Grelewicz, kierownik Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Modlitwa to stanięcie w obecności Boga, przepełnienie Bogiem. Jeśli więc ktoś staje w mojej intencji przed Bogiem, daje się Bogiem przepełnić, prosząc za mnie, to i ja dzięki temu doświadczam tego przepełnienia Bogiem. Jest to coś niesamowicie ważnego, więc dziękuję każdemu, kto w mojej intencji staje przed Bogiem - mówi ks. Łukasz Grelewicz.

Kapłani za kapłanów - modli się ks. Łukasz Grelewicz.
ks. Maciej Świgoń /Foto Gość

Mamy połowę października, a więc półmetek inicjatywy gdańskiego oddziału GN - "Kapłani za kapłanów". Na naszej stronie internetowej gdansk.gosc.pl codziennie publikujemy krótkie świadectwo księży pracujących na terenie archidiecezji gdańskiej, którzy mówią o roli modlitwy ofiarowanej w ich intencji. Na koniec zapraszają do wspólnej modlitwy za kapłanów. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama