GN 24/2018 Archiwum
 • Fryderyk
  05.03.2018 12:45
  Coś mi tu nie pasuje.
  doceń 2
 • Fryderyk
  05.03.2018 12:45
  https://www.youtube.com/watch?v=oc06A2CGSAo
  doceń 2
 • Fryderyk
  05.03.2018 12:46
  1 godzina, 6 minuta wywiaduO. Piotr Dettlaff CSsR. Panie Premierze pozwał pan prezydenta Lecha Wałęsę do sądu. Jarosław Kaczyński. No tak, no bo ja, ja generalnie rzecz biorąc, ponieważ swego czasu, już użyję czasu przeszłego, no ale jednak znałem Lecha Wałęsę nieźle no, a mój brat znał go naprawdę bardzo dobrze, więc wiedziałem z kim mam do czynienia i tak jakoś, jakby już nie reagowałem, troszkę to traktowałem no na zasadzie, że cóż no tak jest. No, ale te nieustanne twierdzenia, że ja doprowadziłem do śmierci mojego brata, że ja namawiałem mojego brata do tego, żeby on lądował w sytuacji niebezpieczeństwa, no to są jednak rzeczy zupełnie już niedopuszczalne. Bo gdybym ja wiedział o tym, że jest jakieś niebezpieczeństwo to bym i miał taką możliwość, no to bym, może nie na kolanach, bo brat mnie nie widział, ale no błagał go o to, żeby przede wszystkim zrobił wszystko żeby nie doszło do jakiejś tragedii.
  Natomiast było tak, że ja rozmawiałem rzeczywiście z bratem przez ten telefon satelitarny, ale to było zanim w ogóle tam na pokładzie dowiedziano się, że jest ta mgła. To było wiele minut przed tym, to zresztą wielokrotnie było mówione także jeszcze za czasów poprzednich rządów. Te komisje nam bardzo niechętne też to przyznawały i to w ogóle o niczym takim nie było mowy. Rozmowa była krótka, dotyczyła stanu zdrowia mojej mamy, która była wtedy bardzo ciężko chora i była w szpitalu. I to wszystko. (8.14.27,094 Wieża kontrolna w Mińsku „EYE VISIBILITY FOUR-ZERO-ZERO METRES. FOG.” 8.14.27,427 . Rozmowa z bratem 8.21.40 przerwana po ok. minucie, Jarosław nie oddzwonił).
  No i w końcu mi się to znudziło. W końcu doszedłem do wniosku, że jednak muszę zareagować, bo może ludzie zaczną wierzyć w to, że jestem człowiekiem, który, który jakoś odpowiada za śmierć własnego brata, najbliższej osoby. Tym bardziej, ja to słyszę też w sejmie, czasem jakieś tam okrzyki ze strony tych, o których tutaj mówiłem i którzy są gotowi wszystko powiedzieć, przed niczym się nie cofną. Więc no z przykrością, choć naprawdę nie zależy mi na takim procesie no ale musiałem ten proces wytoczyć. O. Piotr Dettlaff CSsR. Bardzo dziękuję Telewizja TRWAM 27.07.2017 r.
  • 1
   06.03.2018 06:34
   jesli napisales prawde o tym wywiadzie w TVTrwam to Kaczynski publicznie klamie.Bardzo glupio z jego strony,ze poszedl z tym do sadu bo Walesa wywlecze to na caly swiat jesli polskie sady pod naciskiem Ziobry go nie uniewinnia.
   doceń 2
 • Gość
  05.03.2018 17:37
  Nieprawda to co mówi Kaczyński o wcześniej nie istniejącej mgle. gdy stwierdza, że" ja rozmawiałem rzeczywiście z bratem przez ten telefon satelitarny, ale to było zanim w ogóle tam na pokładzie dowiedziano się, że jest ta mgła". Ponieważ już o godz. 8.17 kpt. Arkadiusz Protasiuk, dowódca załogi, mówi do stewardesy: "Nieciekawie, wyszła mgła, nie wiadomo, czy wylądujemy". Kilkadziesiąt minut przed przylotem tupolewa na Siewiernym próbował lądować rosyjski transportowy Ił-76, ale choć pilot doskonale znał lotnisko, po dwóch nieudanych próbach odleciał do Tweru.
  • 1
   06.03.2018 06:28
   jesli to prawda a zapisy sa jakie sa to Walesa ma racje.Tylko to wiadomo juz od 8 lat a mimo to sa tacy co wierza w zamach i publicznie to glosili.Mysle,ze to ich nalezy wszystkich do sadow za szkalowanie polskiego rzadu zgodnie z ustawa IPNu jaka sobie uchwalili.
   doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma