Nowy numer 48/2020 Archiwum
 • Stanisław_Miłosz
  22.03.2016 16:22
  "Wydarzenia, które czekają nas w tym roku, tj. zjazd NATO oraz ŚDM podnoszą rangę Polski na arenie międzynarodowej. Tym samym jeszcze bardziej jesteśmy narażeni na atak terrorystów. Polska we współpracy ze służbami europejskimi powinna zrobić wszystko, by do zamachu nie dopuścić. Nasi antyterroryści muszą być czujni."

  Mamy w Polsce takich co im się polski majdan marzy, a ponieważ swojskich bojowników o postęp i demokrację jakby brak, to mogą przez znajomych znajomych, na zasadzie przysługa za przysługę, profesjonalistów od mokrej roboty nie tyle zaprosić, co robotę nadać, transport, wikt i opierunek zabezpieczyć.

  Jeśli się pamięta o smoleńskiej "katastrofie" i "seryjnym samobójcy", to widzi się jak silną motywację mają.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy